חוקי האתר! יש לקרוא בעיון! *עודכן ב-4.11.2013*

Go down

חוקי האתר! יש לקרוא בעיון! *עודכן ב-4.11.2013*

הודעה by lior19 on Thu Jan 26, 2012 8:34 pm

1. השימוש בפורום בכל דרך שהיא בשפה הנושאת אופי גס, מעליב, מאיים, בוטה, מטריד, מבזה, מסית, מתגרה, משתלח וכיוצא בזה, ו/או הטחת עלבונות אישיים כלפי כל אדם ו/או כלפי חברי הפורומים אסורים בתכלית!

2. אין להציף את הפורום בהודעות ספאם חסרות תוכן.

3. אין להגיב על תוכן שהקובץ שלו מוסתר, בהודעת ספאם כמו "שכשדכ". כמו כן אסור לצטט את פותח האשכול/משתמש אחר על - מנת לצפות בקישורים. משתמש שיגיב בצורה שכזו יקבל באן! מספיק להגיב בתודה.

4. אין לשלוח שתי הודעות רצופות (או יותר). ומידה ואתם רוצים להוסיף משהו, פשוט תערכו את ההודעה הקודמת שלכם. אמנם זאת, מותר לעשות דאבל כדי להקפיץ את האשכול אם לא קיבלתם תשובה תוך 24 שעות ומעלה.
משתמש שיעשה דאבל לפני שעברו 24 שעות - תימחק לו ההודעה. אם עברו 24 שעות מבלי שקיבלתם תשובה והאשכול ירד לתחתית הדף או עבר לעמוד הבא - מותר לעשות דאבל כדי להקפיץ את האשכול. רק פותח האשכול רשאי לעשות את זה, ולא משתמש אחר. מותר לעשות את זה רק בפורומים דיונים ומשוב ותמיכה.

5. אין להעתיק תכנים מ"מסע לאחור" ללא רשות מהמנהל הראשי אפילו אם בכוונתכם לשים קרדיט לאתר/מעלה/מקליט!

6. אין לשאול בכל נושא בפורום מתי יעלו פרקים חדשים לאותו נושא. השאלה הזאת יוצרת המון ספאם וסתם מציפה את הפורום.
משתמש אשר ישאל הודעתו תמחק מיד.

7.אם יש לכם בעיה, יש לכתוב בכותרת בתמציתיות את הבעיה במפורש ולא לכתוב "צריך עזרה במשהו"

8. אין לבקש בפורום דיונים שמישהו יפנה אליכם ספציפית, אם אתם רוצים לדבר עם מישהו בצורה אישית תשלחו לו הודעה פרטית.

9. אין להקפיץ אשכולות ישנים שעבר למעלה משבוע מהתגובה האחרונה באשכול. מותר להקפיץ אשכול שעבר עד שבוע מהתגובה האחרונה (7 ימים). אם עבר יותר משבוע (8 ימים ומעלה) אסור להקפיץ. חוק זה חל בפורומים דיונים ומשוב ותמיכה. אמנם זאת, מותר לעשות דאבל כדי להקפיץ את האשכול אם לא קיבלתם תשובה תוך 24 שעות ומעלה.
משתמש שיעשה דאבל לפני שעברו 24 שעות - תימחק לו ההודעה. אם עברו 24 שעות מבלי שקיבלתם תשובה והאשכול ירד לתחתית הדף או עבר לעמוד הבא - מותר לעשות דאבל כדי להקפיץ את האשכול. רק פותח האשכול רשאי לעשות את זה, ולא משתמש אחר. מותר לעשות את זה רק בפורומים דיונים ומשוב ותמיכה.

10. אין לפרסם פורום/אתר מתחרה. העונש - באן לצמיתות. שימו לב שאסור גם לפרסם בפומבי פורום/אתר מתחרה שמעתיק מאיתנו. מי שמצא פורום שמעתיק ממסע לאחור, שישלח לאחד המנהלים את הקישור לפורום בפרטי. כל מי שיפרסם בפומבי קישור של אתר מתחרה שמעתיק מאיתנו - יורחק ל-7 ימים.

11. אין לפרסם אתרים או פורומים בעלי רווח אישי (שיווק, פרסומות, מודעות). חל איסור לנסות ולקדם אתרים אישיים שהמפרסם מרוויח מכניסות של משתמשים אחרים לאתר שלו. כל אתר/פורום שיאפשר רווח אישי או כספי למפרסם - חל איסור לפרסם. העונש - באן.

12. פירסום סדרות יעשה אך ורק ע"י המנהלים, אם ברשותכם יש תכנים נוסטלגיים ואתם רוצים לפרסמם בפורום, נא ליצור קשר עם אחד המנהלים או איתי (דרך מסרים בפורום או במסנג'ר שמופיע בתחתית העמוד, כמובן בפורום סדרות נוסטלגיות - באנגלית גם אתם יכולים לפרסם שם אשכולות). (החוק הזה לא נוגע לפורום פרוייקטים)

13. אין להעתיק תכנים מאתרים אחרים בלי לציין קרדיט! במידה והקרדיט מגיע לכם, אנא ציינו זאת.

14. חל איסור לנסות ולעשות רווח אישי מכל תוכן שהוא באתר! גם אם התוכן שלכם, חל איסור לנסות להרוויח ממנו רווח כספי כלשהו!

15. אין לבקש או לשאול את המנהלים או התורמים או משתמשי ה-VIP לגבי מידע על מה שכולל (תכנים ושום מידע אחר) פורומים תורמים ו-VIP!

16. אין לבקש סדרות! במידה ותהיה לנו סידרה, אנחנו ישר נוסיף אותה. אם אין אותה באתר, כנראה שאין לנו אותה או שנוסיף אותה בקרוב. אין לבקש בשום דרך ישירה או עקיפה!

17. אין לפתוח אשכולות על דרגת ה-VIP. אם המנהלים יראו שלמשתמש מסויים מגיע להיות VIP - הוא יקבל את הדרגה. כל מי שפותח אשכול על הדרגה - האשכול שלו ינעל. הערה: ניתן לפנות למנהלים בפרטי ולשאול אותם על הדרגה (כיצד מקבלים אותה, האם אני מתאים לקבל את הדרגה וכו').

18. אין לרשום הודעות כמו: "+1", "מחזק", "חזק", "מגניב" ועוד הודעות בסיגנון הזה. תגובות כאלה נחשבות לספאם לכל דבר.

19. אין לפתוח אשכולות של VS בין דמות מסדרה מסויימת לדמות מסדרה אחרת. דוגמה לאשכולות שאסור לפתוח: "מיוטו VS גוקו", "אינויאשה VS נארוטו" וכו'. מותר לפתוח אשכולות של VS רק מדמויות ששייכים לסדרה אחת. דוגמה לאשכולות שמותר לפתוח: "לוגיה VS מיוטו", "בלסטויז VS צ'אריזארד", "דאבורה VS מקיטה" וכו'.

*במידה ומישהו פותח אשכול X vs X הוא יהיה חייב להציג מידע/תמונה על אותם הדמויות.

אופן הטיפול בעוברים על החוק: פעם ראשונה - נעילת אשכול. פעם שנייה - באן.

20. חל איסור להתחבר לאתר דרך שרת פרוקסי. משתמש שיתחבר לאתר דרך פרוקסי או יגיב דרך פרוקסי - יקבל באן לצמיתות. מותר להתחבר ולהגיב באתר רק דרך האייפי שמקבלים מהספקית.

21.אין לרמות במערכת התודות או הנקודות!

22. חובה להזהיר על ספוילרים!
בין אם אתם פותחים אשכול שיש בו ספוילרים/שצפויים להתפרסם בו ספוילרים, ובין אם אתם כותבים תגובה המכילה ספוילרים.
את האזהרה על הספוילרים יש לרשום בראש הכותרת, ואם תגובתכם מכילה ספוילרים לכתוב את הספוילר בצבע בהיר ולהזהיר לפני.
דרך נוספת להזהיר על ספוילרים בתגובות היא פשוט להכניס את הספוילר לתוך התג "Spoiler".
ספוילר=פרט מידע מסוים מסדרה/סרט.
העונש:
פעם ראשונה-הוספת אזהרה על ספוילר באשכול/תגובה + אזהרה
פעם שנייה - באן

23.בדיונים של VS (דוגמא: גוטן VS פיקורו), המשתמשים ופותח האשכול יכולים להגיב רק בתגובה שמסבירה את עמדתם וטענתם בדיון ולא בתשובה סופית של מי יהיה המנצח בקרב הזה.

דוגמא לתגובת ספאם: "פיקורו ינצח."

דוגמא קצרה לתגובה מתאימה: "אני חושב שגוטן ינצח כי כשהוא הופך לסופר סאייה כוחו גדל הרבה יותר, ואז הוא יכול לירות קמהמהא על פיקורו ולנצח."

עונש לעובר על החוק-
פעם ראשונה: מחיקת התגובה ואזהרה בע''פ.
פעם שנייה: באן ליום.
פעם שלישית: באן לשלושה ימים.
(אם המקרה יחזור על עצמו, המשתמש יורחק מהאתר לצמיתות).

lior19
מנהל
מנהל

מספר הודעות : 13
Join date : 26.01.12

צפה בפרופיל המשתמש http://oldseries.forumhe.net

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה


 
Permissions in this forum:
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה